Ласкаво просимо до нашого інтернет - магазину sadivnyk

Sadivnyk - це зручний інтернет- простір де зібрано все необхідне для дачників,городників,садівників,ландшафтних дизайнерів та дрібних сільгоспвиробників.У нашому каталозі ви знайдете актуальні пропозиції для полісадників, ,оранжерей,розаріїв, розсадників, присадибних ділянок.

Інтернет магазин sadivnyk надає офіційну гарантію від виробника на всі інструменти.Доставка замовлення відбувається на протязі двох днів, частіше в день замовлення.

Професійні фахівці з досвідом інтернет- магазину sadivnyk допоможуть вам правильно підібрати інструмент,який вам потрібно.

Нашими партнерами є більше 30 великих розсадників в Україні 50 садових центрів,60 ландшафтних дизайнерів по всій Україні.Наші замовники в Голандії,Чехії та інших Європейських країнах.

З інтернет - магазином sadivnyk вигідно та комфортно працювати.

Зручність співпраці ( індивідуальний підхід до кожного клієнта, замовлення по телефону),комплексне рішення для саду, ягідника та розсадника за допомогою професійних товарів для садівництва ( садовий інструмент, системи фіксації рослин,товари для етикування,товари для щеплення,добрива пролонгованої дії.

Інтернет - магазин sadivnyk

пропонує товари таких відомих брендів ARS, Buddy Tape, Silky, Okatsune, Tobisho (Японія) Tina,Lowe, Market ,MAX, Felco, Victorinox (Швейцарія) Fiskars (Фінляндія), Bellota ( Іспанія) Bahco (Швеція),Stafor, Antonini, Due Buoi (Італія) Gripple (Великобританія)

Крім того інтернет - магазин sadivnyk пропонує велику кількість супутніх товарів: плівка та гумки для щеплення, кембрик та спеціальні дроти для підв'язки рослин, садові вари та засоби догляду за рослинами, етикетки, садові таблички та безліч необхідних товарів для ефективного  садівництва.