ГАРАНТІЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ

На всі товари,які ви можете придбати у каталозі нашого сайту,поширюється гарантія.При цьому гарантійний термін виробів вказується офіційним виробником.

Гарантія дійсна,якщо:

у клієнта є квитанція на товар,видана сайтом sadivnyk.net;

оригінальна упаковка не пошкоджена та має товарний вигляд;

виріб не має ознак використання та механічних дефектів.

Всі питання щодо гарантійногообслуговування можна поставити через форму на сайті або зателефонувавши фахівцю компанії

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Перш ніж розписатися за товар на пошті клієнт зобов'язанийпереконатися,що товар відповідає зазначеним на сайтіхарактеристикам і його все влаштовує.В окремих випадках описах виробів можуть допускатися неточності.Детальну інформацію про продукт ви можете отримати на упаковці або на офіційному сайті виробника.

Клієнт може відмовитисявід товару

При невідповідностітовару заявленим на сайті параметрам клієнт має право повернути виріб.Дуже важливо,щоб покупець розібрався з цим питанням до початку експлуатації товару,оскільки згодом він може втратити це право через необережне поводження з виробом.

Приховані дефекти

При виявленні прихованих дефектів необхідно одразу повідомити про них представника компанії.Буде проведено експертизу в сервісному центрі,за підсумками якої фахівці ухвалять рішення про повернення грошей або обмін товару.Дізнатисярозташування авторизованих сервісних центрів можна у менеджера сайту.

Відмова від товару належної якості

Якщо товар належної якості,але клієнт з будь-яких причин хоче його повернути,це можливо в момент отримання і протягом наступних двох тижнів,не рахуючи день придбання виробу. Покупець повинен доставити товар за адресою продавця самостійно та за власний рахунок враховуючи розпорядок роботи магазину.

Щоб відмовитися від виробу потрібна відповідність за такими умовами:

продукт не використовувався;

віріб має товарний вигляд;

наявність оригінальної упаковки,а також плоб (за наявності),ярликів,документації виробника,чека;

віріб не має механічних пошкоджень будь-якого характеру і справно функціонує,при цьому заводські дефекти не враховуються;

немає ознак відкриття товару.

Якщо хоча б одна з цих умов не виконується,наш магазин не може повернути гроші або зробити обмін товару.

Повернення суми, сплаченої клієнтом за товар належної якості,відбувається протягом 10 робочих днів з дня пред'явлення вимоги.При цьому з коштів віднімається вартість доставки.

При винекненні будь-яких проблем із товарами,інтернет-магазин sadivnyk.net завжди йде на зустріч своїм клієнтам,оскільки бажає надавати максимально якісні послуги.